Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

Scooby Doo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#1 eatbeansmrbean

eatbeansmrbean

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 915 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Gdzieś we Wszechświecie

Napisano 02 czerwca 2007 - 22:59

Te kreskowki sa bardzo fajne. Co wy myslicie o nich?
  • 0

#2 Pu(L)peto

Pu(L)peto

    Gaduła

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 568 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Legia Warszawa!

Napisano 02 czerwca 2007 - 23:13

Na Cartoon Network jest 3 dniowy Maraton Scooby'ego :) Kiedyś pamiętam był 7 dniowy :D Ogólnie spoko bajka...
  • 0

#3 Gość_mateuszzarychta_*

Gość_mateuszzarychta_*
  • Gość

Napisano 03 czerwca 2007 - 10:00

scooby jest supeer :P od malego ogladam i nawet usuniecie z mojej kablowki cartoon network nic nie zmienilo - nadal sciagam i ogladam :P
  • 0

#4 basia88

basia88

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:zMc

Napisano 03 czerwca 2007 - 12:01

scooby jest najlepszy... mama mi ciągle powtarza, że wideo się popsuło bo za dużo oglądałam scoobiego i innych bajek hanna-barbera :D ale scooby jest the best :D
  • 0

#5 Gość_Paol_*

Gość_Paol_*
  • Gość

Napisano 03 czerwca 2007 - 16:24

Ja także uwielbiam wszystkie serie Scooby'ego, jak dowiedziałem sie o tej serii Kudłaty i Scooby na tropie i, że ona będzie na polskim CN to nie mogłem się doczekać premiery. Oglądam Scooby'ego od dziecka i to była moja pierwsza obejżana bajka... Posiadam także stronę o Scooby'm na którą wszystkich zapraszam: Znajdziesz tam wiele informacji!! pozdrawiam :blysk: :blysk:
  • 0

#6 LukasZiom

LukasZiom

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Hollywood

Napisano 03 czerwca 2007 - 17:32

Scooby Doo jest super! A ten maraton na CN mi się podoba(wczoraj prawie 7 godzin oglądałem Scoobiego) :rolleyes: Najlepsza bajka ze Scoobim to "Scooby i Scrappy Doo".
  • 0

#7 eatbeansmrbean

eatbeansmrbean

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 915 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Gdzieś we Wszechświecie

Napisano 03 czerwca 2007 - 20:46

Ja także uwielbiam wszystkie serie Scooby'ego, jak dowiedziałem sie o tej serii Kudłaty i Scooby na tropie i, że ona będzie na polskim CN to nie mogłem się doczekać premiery. Oglądam Scooby'ego od dziecka i to była moja pierwsza obejżana bajka... Posiadam także stronę o Scooby'm na którą wszystkich zapraszam: Znajdziesz tam wiele informacji!! pozdrawiam :blysk: :blysk:


Stronka fajna. Ta bajka to hit ktory chyba nigdy nie zostanie zapomniany. :blysk:
  • 0

#8 Matis2

Matis2

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 148 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 czerwca 2007 - 16:51

ale teraz ten maraton chyba mniejszy jest
  • 0

#9 Gość_klocuś_*

Gość_klocuś_*
  • Gość

Napisano 04 czerwca 2007 - 17:21

Bardzo lubię oglądać Scooby-Doo. Pamiętam, że jako mały chłopiec uwielbiałem Scooby i Scrappy Doo. Miałem parę odcinków na kasecie. Nowsze odcinki Scoobiego nie są złe ale te najstarsze serie uwielbiam najbardziej.
  • 0

#10 Matis2

Matis2

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 148 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 czerwca 2007 - 18:20

wszystkie odcinki scooby doo są fajne, starsze pamiętam z dzieciństwa oglądałem jeszcze na vhs

Użytkownik Matis2 edytował ten post 04 czerwca 2007 - 18:21

  • 0

#11 Sawer

Sawer

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 73 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 czerwca 2007 - 11:36

Jakieś 10 lat temu oglądałem to non-stop. Teraz ściągam dla chrześnicy. Dzięki
  • 0

#12 Gość_xlolx64_*

Gość_xlolx64_*
  • Gość

Napisano 05 czerwca 2007 - 19:00

A ja jako jedyny z obecnych mam odmienne zdanie <_< Nie lubię Scooby Doo za jego...monotonie?? Prawda jest taka że 99% albo i 100% kończy się tym że Scooby i kudłaty zepsują plan złapania potwora ale cudownym fartem udaje się jednak złapać :angry: A nie mogliby choć raz dać odcinka że to nie Scooby i Kudłaty są przynętami albo żeby kto inny złapał potwora?? Ile razy można oglądać jak coraz to bardziej wymyślne stwory gonią Scoobiego i Kudłatego?
  • 0

#13 eatbeansmrbean

eatbeansmrbean

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 915 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Gdzieś we Wszechświecie

Napisano 05 czerwca 2007 - 19:40

Jak ktos oglada to nie mysli o tym. To jest i tak klasyka.
  • 0

#14 michal

michal

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 05 czerwca 2007 - 21:45

W niektórych odcinkach zmieniają się rolami np. w partyjce zupiornym klaunem Velma była przynętą a Kudłaty rozwiązywał zagatke. Ja również uwielbiam Scoobego i uważam że to jedna z najlepszych bajek jeżeli nie najlepsza.

Użytkownik michal edytował ten post 05 czerwca 2007 - 21:45

  • 0

#15 Matis2

Matis2

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 148 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 06 czerwca 2007 - 21:24

lubie scooby doo ale odcinki kończą sie tak samo z wyjątkiem najnowszej seri dlatego można uważać że jest monotonny

Użytkownik Matis2 edytował ten post 06 czerwca 2007 - 21:25

  • 0

#16 Misiu

Misiu

    Nowy

  • Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 czerwca 2007 - 00:58

Heh. Scooby Doo Klasyka kreskowek. Kiedys sie siedzialo w soboty o 12:00 i ogladalo scoobiego na TVP 2. To byly czasy. Osobiscie uwazam ze bajka fajna i mila do ogladania dla tych malych jak i wiekszych dzieci:), sam ogladam z siostra dziewczyny ktora ma 5 lat. Monotonnosc wystepuje ale chyba dla dzieciakow to nie przeszkadza skoro skacza z radosci jak kudlaty ze scoobim cos zepsuja i mimo tego potwor zostaje zlapany. Mi bajeczka przypadla do gusut. Mily relaks po tygodiu pracy:/
  • 0

#17 Daguchna

Daguchna

    Gaduła

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 462 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Hirszberg

Napisano 15 czerwca 2007 - 16:36

Lubię tą bajkę, ale chętnie obejrzałabym ją sobie znów w takiej formie, w jakiej była emitowana w TVP2 - angielski dubbing + polski lektor. Polski dubbing bowiem przyprawia mnie o odruch wymiotny... :|
  • 0

#18 Gość_Sophia_*

Gość_Sophia_*
  • Gość

Napisano 20 czerwca 2007 - 09:55

Scooby Doo to jest moja absolutnie najukochansza bajka (co zreszta widac po moim avatarku :D). Uwielbiam Scooby gang i te ich przygody. Nie wiem co takiego jest w tej bajce, ale jest po prostu fantastyczna!! Niektore odcinki widzialam juz po 10 razy, a i tak mi sie nie nudza :) Zreszta wlasnie przez poszukiwanie odcinkow Scooby'ego trafilam na to forum :) A teraz male pytanko do fanow Scooby'ego... Ktora wersja przygod naszych bohaterow podoba Wam sie najbardziej? Dla mnie to Scooby Doo, Where Are You (absolutna klasyka!!!), The Scooby Doo Show oraz What's New, Scooby Doo? A Wy ktore najbardziej lubicie?

Użytkownik Sophia edytował ten post 20 czerwca 2007 - 09:59

  • 0

#19 Gość_Ciemy_*

Gość_Ciemy_*
  • Gość

Napisano 23 czerwca 2007 - 15:50

Moje dziecko uwielbia Scoobiego. Może go oglądać codziennie.
  • 0

#20 LukasZiom

LukasZiom

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Hollywood

Napisano 23 czerwca 2007 - 20:06

Moją ulubioną częścią przygód jest"Scooby Doo i Scrappy Doo" To są absolutnie najlepsze odcinki ze scoobim i kudłatym :D
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com