Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

Holly e Benji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#1 bubba

bubba

    Przyjaciel

  • TEAM
  • 390 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 czerwca 2007 - 15:45

Zawsze podobała mi się muzyczka z włoskiej wersji Kapitana Tsubasy....:D:D:D hehe... chyba się ze mną zgodzicie że jest bardzo pozytywna :P:P:P:P

Jeśli ktoś nie widział podaje linka do openingu z YouTube

Holly e Benji - http://pl.youtube.co...h?v=bcrJgbjC_Cw

Użytkownik bubba edytował ten post 24 czerwca 2007 - 15:45

  • 0

#2 mati74

mati74

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 92 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano 12 grudnia 2007 - 20:38

masz racje,ta muzyczka bardzo się mi podoba
  • 0

#3 Daguchna

Daguchna

    Gaduła

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 462 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Hirszberg

Napisano 12 grudnia 2007 - 20:53

Linczek wygasł, więc chętnych słuchaczy zapraszam tu.

Powiem wam tak od siebie, że nie podoba mi się. Prawie wszystkie włoskie czołówki są robione na jedno kopyto i śpiewane przez jedną kobitkę - Cristinę D'Avenę. Nie powiem, ma ładny głos, że żeby właściwie wszystkie openingi we Włoszech śpiewać?... 0_o
Bardziej mi się podoba czołówka w wersji francuskiej i hiszpańskiej. Nawet mają tą samą melodię...
Jak dla mnie oryginalna piosenka jest jednak najlepsza. Wspomniana przeze mnie wersja "europejska" genialny wstępniak z chórkami, ale od refrenu jest zupełnie schromolona...

Użytkownik Daguchna edytował ten post 12 grudnia 2007 - 22:06

  • 0

#4 polishoak

polishoak

    Nowy

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 grudnia 2007 - 18:14

mam pytanie OAV bylo w koncu 13 czy 16 odcinkow ?
  • 0

#5 bubba

bubba

    Przyjaciel

  • TEAM
  • 390 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 grudnia 2007 - 22:02

Linczek wygasł, więc chętnych słuchaczy zapraszam tu.

Powiem wam tak od siebie, że nie podoba mi się. Prawie wszystkie włoskie czołówki są robione na jedno kopyto i śpiewane przez jedną kobitkę - Cristinę D'Avenę. Nie powiem, ma ładny głos, że żeby właściwie wszystkie openingi we Włoszech śpiewać?... 0_o
Bardziej mi się podoba czołówka w wersji francuskiej i hiszpańskiej. Nawet mają tą samą melodię...
Jak dla mnie oryginalna piosenka jest jednak najlepsza. Wspomniana przeze mnie wersja "europejska" genialny wstępniak z chórkami, ale od refrenu jest zupełnie schromolona...



Daguchna - chodziło o tego linka - http://pl.youtube.co...h?v=KGN3Z8aWiSs :)

Ten co przytoczyłaś - też mi sie nie podoba :)

A to że jedna osoba śpiewa do czołówek świadczy o tym, że po prostu nie mają co zaprezentować albo idą na łatwiznę .. i tak niestety bywa... Zamiast pozostać przy oryginale muszą wszystko zmieniać ;) Choć oryginału nic nie przebije - to akurat wersja przytoczona w linku powyżej nawet mi odpowiada ;) jest pozytywna :D
  • 0

#6 Daguchna

Daguchna

    Gaduła

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 462 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Hirszberg

Napisano 31 grudnia 2007 - 01:59

Daguchna - chodziło o tego linka - http://pl.youtube.co...h?v=KGN3Z8aWiSs :)


A. No widzisz. Dobrze, żeś powiedział, bo się okazuje, że były dwa.

Nie no, z dwojga złego wolę ten "dziecinny" :D
  • 0

#7 ala103

ala103

    Dobry Qmpel

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 232 postów

Napisano 23 lutego 2008 - 11:05

A mi najbardziej podoba się czołówka z Spanish
http://pl.youtube.com/watch?v=PRE3ejmvBQg

  • 0

#8 Daguchna

Daguchna

    Gaduła

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 462 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Hirszberg

Napisano 23 lutego 2008 - 15:07

A słyszeliście wersję latino? ;)

http://www.coucoucir...que.php?id=1458
Cud i miód.

Użytkownik Daguchna edytował ten post 24 lutego 2008 - 16:17

  • 0

#9 dred

dred

    Gaduła

  • TEAM
  • 612 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:to ja wszystko wiem? ;p

Napisano 31 stycznia 2009 - 13:20

Moi protegowani poinformowali mnie, iż w tym miejscu znajduje się topic służący rozmowom na temat Kapitana Tsubasy. Zatem, podzielę się moją refleksją. Obejrzałem pierwszy odcinek. Po jego obejrzeniu stwierdziłem, że jest to świetny przykład na to, że można zrobić dobre anime shonen bez mnóstwa walenia się po mordach i super nadprzyrodzonych mocy <puszcza oczko do narutardów i bleachomaniaków>. ;] Oparte jest właściwie na pasji sportowej, którą można obecnie ujżeć jedynie wśród dzieci bawiących się na podwórku. To, co widzę na meczach piłki nożnej emitowanych w telewizji jest istnym teatrem, w którego centralnym punkcie nie ma piłki, ale pliczek banknotów.
  • 0

#10 Squall24

Squall24

    Nowy

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 11 lutego 2009 - 00:32

Nie wiem czy już to wiecie ale:

Od 2 marca na kanale AXN Sci-Fi rozpocznie się emisja sześciu nowych seriali anime. Będą to „D.I.C.E”, „Honey & Clover”, „Captain Tsubasa” (seria z '83 roku), „Cowboy Bebop”, „Blue Gender” oraz „Slayers — Magiczni Wojownicy III” (czyli pewnie „Slayers Try”).

Wszystkie seriale pokazywane będą codziennie o stałej porze, za wyjątkiem Tsubasy, którego dziennie zostaną pokazane dwa odcinki.

Na stronie nadawcy brak informacji na temat ścieżki dźwiękowej, jednakże można się spodziewać japońskiej ścieżki dźwiękowej z polskim lektorem, tak jak miało to miejsce przy innych anime stacji.

Mam nadzieje że ktoś ma ten kanał i będzie zgrywał. W końcu jest szansa na całą pierwszą serię PL w eleganckiej jakości.
  • 0

#11 kinichi

kinichi

    Bajkowy Pomagacz

  • Moderator
  • 1 944 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 11 lutego 2009 - 20:58

ja mam nadzieje ze ktos bedzie zgrywac wszystkie te serie, no moze Slayersow i Cowboy Bebop (te odcinki co są) ponownie, to niekoniecznie
  • 0

#12 Gość_kuba_19911_*

Gość_kuba_19911_*
  • Gość

Napisano 12 lutego 2009 - 17:21

No i stało się po ponad 10 latach (chyba) Polska stacja telewizyjna po raz kolejny będzie emitowac to wspaniałe anime jakim jest CAPTAIN TSUBASA ! Długo kazano nam czekać, ale lepiej później niż wcale... Niestety nie posiadam kanału AXN Sci-Fi i nie będę oglądać CT każdego dnia :/ Mam nadzieję, że będzie ktoś to zgrywał itp. i wrzuci to na jakiś serwerek :D Ciekawe czy będzie to lektor, dubbing PL czy może napisy... Tak czy siak drugiego marca się dowiemy.
  • 0

#13 jasiu21

jasiu21

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 107 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 lutego 2009 - 00:41

ja też się nie mogę doczekać... liczę na LekPL
  • 0

#14 Pu(L)peto

Pu(L)peto

    Gaduła

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 568 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Legia Warszawa!

Napisano 21 lutego 2009 - 22:55

Kurde szkoda, że akurat mam tylko AXNa zwykłego najzwyklejszego... Ta seria to dość łakomy kąsek, cud że dożyliśmy dnia ponownej emisji :]
  • 0

#15 Paul

Paul

    Gaduła

  • TEAM
  • 483 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 lutego 2009 - 22:59

moze i pojawią sie ripy :)
  • 0

#16 kinichi

kinichi

    Bajkowy Pomagacz

  • Moderator
  • 1 944 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 21 lutego 2009 - 23:22

e na pewno, tyle osób zawdzięcza Tsubasie dzieciństwo... :D
  • 0

#17 Squall24

Squall24

    Nowy

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 lutego 2009 - 19:48

Pisałem tą wiadomość na różnych forach i do różnych osób niestety przeważnie każdy odpowiada że ma ale tylko zwykły AXN. Nadal mam jednak nadzieje że pojawi się ktoś kto będzie miał ten kanał i będzie chciał nagrywać i udostępnić odcinki (a nie sprzedawać za nie wiadomo jaką kase). Kurka tyle czasu minęło i jak jest okazja trzeba ją wykorzystać. AXN Sci-fi to nie Jetix i raczej co róż nie będzie powtarzał tej serii.

Na czas oczekiwań muzyczka http://rapidshare.co...d_Of_Time...mp3. Kiedyś ściągnąłem ją z jakiegoś forum. Jest to przeróbka jednej z muzyczek z CT 2 na nesa. Kawałek stworzył Braincreator. Naprawdę fajnei wyszło więc polecam.

Użytkownik Squall24 edytował ten post 28 lutego 2009 - 17:08

  • 0

#18 AtoMan

AtoMan

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 168 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 lutego 2009 - 19:51

Myślę, że ktoś tam to wykorzysta. Na pewno na razie ustawię sprzęt na wszystkie emitowane tam anime ;-) choć raczej nie będę miał czasu ripów wszystkiego robić.
  • 0

#19 ceregra

ceregra

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1 493 postów
  • Lokalizacja:153325

Napisano 02 marca 2009 - 23:11

ale lipe zrobili z napisami
  • 0

#20 Paul

Paul

    Gaduła

  • TEAM
  • 483 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 marca 2009 - 23:12

ale lipe zrobili z napisami


no nic na to nieporadze :(
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com